DemirDöküm Akademi Eğitimleri Başlıyor

2018 yılında sektörde ilk defa kurulan Satış Akademisi ile binlerce iş ortağına onlarca farklı başlıkta eğitimler düzenleyen DemirDöküm, 2024 yılında sektörde güncel ve gelecek trendlere yön vermek adına eğitim programına iki yeni başlık daha ekledi.

Müşteri memnuniyetini artırmak ve iş ortaklarının satış ve hizmet yetkinliklerini geliştirmek için 2018 yılında Sabancı EDU ile markaya özel geliştirilen eğitimlere başlayan DemirDöküm, 2024 yılı programını hazırladı. Şirket yeni eğitim sezonunda çevik çözümler ve yenilikçilik başlığı altında güncel müşteri yaklaşımları ile geleceğin teknolojisi ısı pompaları alanında satış ve pazarlama eğitimleri verecek. 

Sektörün bugünkü ve gelecek dönemdeki gündemleri doğrultusunda DemirDöküm Akademi eğitimlerinin her yıl yeniden ele alındığını ve bu doğrultuda yeni eğitim başlıklarıyla güçlendirildiğini belirten Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan, “Müşteri deneyimi ve memnuniyetinde sektör lideri olmak için, ilk temas noktası olan mağazalarımızda yeni bir süreç tasarlıyoruz. Değişen ekonomik şartlarda müşteri taleplerini karşılamak ve satışları neticelendirmek her zamankinden daha önemli hale geldi. Geniş ürün yelpazemiz, köklü tarihimiz ve satış sonrası hizmetlerdeki başarımızla fark yaratacağımız konuları ilk eğitimimizde ele alacağız” dedi.

Ufuk Atan, iklimlendirme sektörünün dönüşümünde kilit bir rol oynayacak ısı pompaları eğitimiyle ilgili şunları söyledi: “DemirDöküm olarak 10 yılı aşkın süredir ısı pompaları üzerine çalışıyor, geliştirdiğimiz yeni ürünlerimizi tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Bu yıl eğitim programımıza aldığımız başlıkta ısı pompalarının çalışma prensipleri, avantajları, ürün gamımızdaki öne çıkan özellikleri, satış argümanları ve tüm merak edilenler paylaşılacak. İş ortaklarımızın müşterilerimize en üstün deneyimi sunmalarını desteklemek, farklı alanlarda yetkinliklerini artırmak, bizi hedeflerimize bir adım daha yaklaştıracak.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir